Kurs retuszu

online / na żywo

Jest to INDYWIDUALNY Kurs Retuszu , który będzie DOPASOWANY TEMATYCZNIE specjalnie pod Ciebie i Twoje umiejętności retuszerskie w Adobe Photoshop.

(Odrzucimy to, co ci jest już niepotrzebne i nauczymy Cię tego, co jest NIEZBĘDNE do ulepszenia i usprawnienia twoich umiejętności Retuszerskich)

Pracujesz wraz ze mną na swoim laptopie, ze swoim oprogramowaniem, by uczyć się praktyki step, by step.

Co zawiera szkolenie?

 1. Narzędzia Photoshop oraz ich wykorzystanie w praktyce
 2. Retusz Skóry (Frequency Split, Dodge & Burn, Korekta kolorystyczna, Tekstura skóry, Retusz High-End, Sprawny Retusz Skóry innymi technikami)
 3. Retusz Ciała (Poprawne Liquify, Wygładzanie skóry ciała, Wyrównywanie opalenizny, Kolorystyka skóry)
 4. Kadrowanie (Prawidłowe kadrowanie obrazu)
 5. Kompozycja (Edycja, usuwanie „rozpraszaczy” z tła, dodawanie elementów)
 6. Efekty Specjalne („Dragan Effect”, Latające obiekty, Lewitacja, Zamiana elementów w obrazie, Fotomontaż)
 7. Malowanie Światłem (Efekt obrazu, retusz przy pomocy światła, Efekty specjalne, Uwydatnianie i uwypuklanie obiektu na płaskiej fotografii efekt pop)
 8. Dodatkowo edycja RAW w programie DxO lub Lightroom lub Camera RAW
 9. Wyostrzanie obrazu do druku i internetu

Forma szkolenia

 1. Szkolenie ONLINE (w całej Polsce i zagranicą) Odbędzie się w formie  Rozmowy na SKYPE, na której po wcześniejszym ustaleniu tego, czego  nie potrafisz i co chcesz udoskonalić w swoim warsztacie. UDOSTĘPNIAM ci  mój PULPIT z otwartą  fotografią, na której chcesz pracować i krok po kroku pokazuję Ci strategie, których ja używam na co dzień w swoim retuszu. Podczas obróbki , zadajesz mi pytania, tak byś zrozumiał to, co jest dla Ciebie niejasne i wyniósł ze szkolenia to, co najbardziej PRZYDATNE i PRAKTYCZNE. Nasze szkolenie jest REJESTROWANE, więc po zakończeniu, kilka dni później otrzymasz GRATIS , MATERIAŁ WIDEO z własnego kursu,  dzięki któremu później będziesz mógł POWTÓRZYĆ każdy jeden trick, który Ci  pokazałam i powoli przerobić go na swoich zdjęciach. – Powtórka, matką nauki 🙂
 2. Szkolenie NA ŻYWO (we Wrocławiu, lub z dojazdem *do klienta) Jeśli jesteś z Wrocławia bądź okolic, zaproszę Cię do siebie i odbędziemy nasz kurs ONE to ONE , FACE to FACE, na bieżąco, również z możliwością zadawania pytań i KROK  po  KROKU przerobienia strategii.

* Dojazd do klienta poza Wrocławiem, to koszt 1 zł/km

Szkolenie jest rejestrowane i otrzymasz z niego nagranie do  powtórek i praktyki u siebie w domu.

Termin szkolenia

Szkolenie odbędzie się max do 30 dni, po dokonaniu rezerwacji. Termin ustalamy wspólnie. Godziny szkolenia można rozłożyć na 2 dni.

Długość szkolenia

6 godz. w zależności od potrzeb

Inwestycja

Indywidualny Kurs Retuszu To inwestycja we własny biznesowy i artystyczny rozwój. Uzyskane umiejętności zastosujesz „od zaraz”, a więc i twoje prace od razu ewoluują na wyższy poziom. To kochają nasi klienci! Nie ma fotografa czy retuszera, który nie powinien udoskonalać swoich umiejętności, ponieważ nie idąc do przodu cofasz się, a świat i konkurencja idzie przodu. Nie daj się więc wyminąć, a gwarantuję, że szybko ci się wszystko zwróci i to kilkukrotnie!

Cena

3600zł (dojazd dodatkowo płatny)

Gwarancja

Jestem tak pewna z tego, że będziesz zadowolony z mojego kursu, że daję Ci 7 dniową GWARANCJĘ zwrotu pieniędzy,  jeśli jednak stwierdzisz, że źle Ci coś przekazałam.

Loading...