Co Jeśli Mógłbyś Stworzyć Mały Produkt Cyfrowy, Który Będzie na Ciebie Pracował 24/7, Nawet Jeśli Nie Masz Jeszcze Pomysłu!

Zapisy do Programu trwają tylko do 14.01.2022 godz. 21:00

Pracujesz po 8 godzin dziennie, bo jak NIE, to włącza Ci się poczucie winy i trudno Ci się tego wyzbyć?


Tim Ferris pisze w swojej książce - “nie bądź zajęty, bądź efektywny. “


Wiesz, że musisz się wiele nauczyć, by to osiągnąć, ale tracisz mnóstwo czasu nad projektami, które koniec końców Cię przerastają i nigdy ich nie kończysz?

Hej, wypalony pracą człowieku!

Wielu ludzi myśli, że trzeba

"Zrobić coś WIELKIEGO!",

by odnieść sukces.

Po prostu Nie masz konkretnego systemu, który może zamienić potencjalnych zainteresowanych w KUPUJĄCYCH - zgadnij, samymi lajkami nie zapłacisz w banku - sprawdziliśmy!


Wielu przedsiębiorców zaczyna zdawać sobie z tego sprawę, jak ważne jest, by sprzedawać produkty online w internecie, ale...


JEST JEDEN WIELKI PROBLEM...

My przedsiębiorcy nie mamy czasu na takie rzeczy, jak ciągłe pisanie, postowanie, robienie idelanych grafik, relacjonowanie, nagrywanie codziennie wideo czy ciągłe rozmowy z klientami!


Prawda?

DZIAŁAJĄ BEZ ŻADNEJ STRATEGII

PROBLEM

NR 1- NIE MASZ ZLECEŃ

PROBLEM

NR 2 - JESTEŚ ZABOOKOWANY POD KOREK

- Wiesz, że jestes dobry w tym, co robisz, ale pozyskiwanie stałych klientów bywa trudne.- Może byłeś podekscytowany wprowadzeniem u siebie kursu lub produktu cyfrowego, ale ale wkrótce zdałeś sobie sprawę, że to znacznie trudniejsze niż myślałeś?


- Pragniesz wolności , ale masz "syndrom błyskotki" i przeskakiwania od pomysłu do pomysłu , zanim usprawnisz i zautomatyzujesz to, co oferujesz, dlatego dochody nie rosną.

- Masz mnóstwo pracy z klientem - nawet za dużo!

Twoim problemem jest mówienie klientom "nie".


- Stawiasz pracę dla klienta ponad wszystko, dlatego nie możesz znaleźć czasu na pracę nad twoim biznesem.


- Myśl o rozpoczęciu firmy jest dla Ciebie przerażająca... jak poradzisz sobie ze zwiększonym obciążeniem pracą i podatkami??


MAŁY PRODUKT online.


To NOWA, LEPSZA DROGA!


Możesz zrobić pierwszy krok, który da Ci trampolinę do działania! I to BEZ spędzania miesięcy nad tworzeniem obszernych produktów, skomplikowanych sklepów, czy wykonywania czasochłonnych usług.


Teraz poczekaj, zanim wyjdziesz z tej strony i powiesz "to nie dla mnie...".


Posłuchaj mnie chwilkę. Nie zajmuje to wiele czasu, bo około 2-3 dni, by stworzyć własny produkt, i zacząć go sprzedawać, nawet jeśli nie masz na niego pomysłu!Ba! Może on zacząć zarabiać dziennie więcej niż ty teraz w swojej pracy, czy biznesie!


A my chcemy Ci dokładnie, krok po kroku pokazać, jak to zrobić i wdrożyć do twojego biznesu- bez znaczenia, w jakiej branży jesteś!!!!!


Która z powyższych odpowiedzi pasuje do Ciebie najbadziej?

W obu przypadkach rozwiązanie jest takie samo:

OBIECUJĘ CI...

NIE MUSISZ PRACOWAĆ CIĘŻEJ, ABY ZWIĘKSZYĆ SWOJE DOCHODY.(To co Cię tu przyniosło, nie doprowadzi cię tam, gdzie chcesz dotrzeć).

"Pod koniec 2017 roku do tyłu stworzyliśmy biznes eventowo-warsztatowy Warsztaty Cooltury. Były to stacjonarne wydarzenia w 160m lokalu w centrum Wrocławia z takimi gwiazdami jak Marcin Prokop, Abelard Giza, Maja Sablewska.Wszystko byłoby wspaniale, gdyby nie to, że skończył się on dla nas depresją, olbrzymimi długami i straceniem za zawsze chwil z naszymi malutkimi dziećmi, które przebywały z babcią, gdy my zapracowywaliśmy się od rana do nocy.Byliśmy jak zombie, kłóciliśmy się z mężem, stres zjadał nas od środka, a my mieliśmy wszystkiego dosyć.

Zmusiliśmy się do pracy w sposób, jakiego nienawidziłam - Od 8 rano do 8 wieczorem...

Nie mieliśmy życia, prawdziwego życia!Ja wróciłam do sprzedaży swoich usług Premium i dodatkowo razem zaczęliśmy robić programy online - tworzymy je już od ponad 2 lat z sukcesem. O niebo lepiej, bo czasu więcej, ale pozornie… Przygotowania do wielkich otwarć, technikalia i ciągłe promowanie potrafią wycisnąć z człowieka ostatnie soki.A nam NIE O TO CHODZIŁO!!Musiało być inne rozwiązanie. Siedziałam godzinami w internecie, kupiłam kolejne programy za tysiące złotych zbierając informacje o innym modelu sprzedaży, takim, który będzie szybki, łatwy, po części zastąpi nam przychody z dużych otwarć, zmniejszy “powinność” przyjmowania klientów 1:1 i da nam spokój i bezpieczeństwo finansowe, gdy akurat nie chce nam się mocno pracować.I ZNALAZLEŹLIŚMY!Po wielu próbach i zmianach w końcu stworzyliśmy nasz MAŁY PRODUKT (Pepper Textures, 21 Sposobów...), które codziennie zarabiają na nasze zakupy, podróże, marzenia i wolność finansową! Upragniony spokój zawitał w naszym domu… Mamy czas i pieniądze, by być blisko siebie, podróżować, bawić się, doświadczać nowych miejsc i przeżyć.Czy nie na tym polega życie? By doświadczać? Teraz możemy to robić bez wyrzutów sumienia, że kiedy nie pracyjemy, to nie zarabiamy! "

NASZA HISTORIA

Naucz się robić małe produkty lub kursy, które pokochają Twoi klienci! (...i który zapewni Ci stałe źródlo przychodu!)

DOŁĄCZAM DO MAŁEGO PRODUKTU >>

WYOBRAŹ SOBIE SWOJE ŻYCIE ZA 6 MIESIĄCY OD TERAZ...

Wyobraź sobie, że budzisz się rano bez paniki przedsiębiorcy polegającej na myśleniu "jak ja zarobię wystarczająco dużo pieniędzy w tym miesiącu?!"Wyobraź sobie, że jesteś w stanie pracować 3 dni w tygodniu, brać kilka tygodni wolnego w roku i spać 8 godzin w nocy, podczas, gdy rozwijasz swoją firmę.Wyobraź sobie, że w końcu masz WOLNOŚĆ, aby móc bez poczucia winy spędzać czas z dziećmi, partnerem lub przyjaciółmi i naprawdę cieszyć się stylem życia, który stworzyłeś.Wyobraź sobie, co robisz z pieniędzmi, które wygenerowałeś w ciągu ostatnich miesięcy: możesz je zachować na przyszłość , spłacić długi lub kupić wymarzone auto.Siadasz ze swoim laptopem z pysznym napojem (może kawą, herbatką czy soczkiem) i dostajesz powiadomienia, że twój MAŁY PRODUKT właśnie sprzedał się kolejnym PŁACĄCYM KLIENTOM.Twoją pracą jest od czasu do czasu doglądanie, czy wszystko idzie zgodnie z planem.Nawet jeśli cię nie znają, nie masz marki osobistej, bloga czy followersow!


Czy to nie jest świetne?

DROGĄ DO TEGO JEST AUTOMATYZACJA USŁUG I STWORZENIE TWOJEGU PRODUKTU Z AUTORSKĄ STRATEGIĄ.

Jak sprawisz, że powyższe rzeczy staną się rzeczywistością?

OTO, JAK PRZEJŚCIE Z USŁUG DO MAŁYCH PRODUKTÓW MOŻE WYGLĄDAĆ W TWOJEJ FIRMIE:

Uwolnienie się od 50% pracy z klientami (bez przyjmowania mniejszej liczby klientów lub zarabiania mniejszych pieniędzy) poprzez konfigurację systemów i automatyzacji marketingu, sprzedaży i DOSTAWY.


Podniesienie cen usług, abyś mógł zarobić więcej pieniędzy na jednego klienta i stworzyć przestrzeń do oddychania w swoim harmonogramie.


Zwiększenie liczmy chętnych kupujących w internecie (dzięki naszej specyficznej strategii marketingowej), którzy są gotowi wyciągnąć swoje karty płatnicze, aby zapisać się do twojego małego produktu za każdym razem, gdy go uruchomisz.


Posiadanie bezpiecznej strategii (zastrzyki gotówki) w tylnej kieszeni na wypadek dłuższych nieoczekiwanych przestojów w pracy stacjonarnej.


⬆ Stałe zwiększanie średnich miesięcznych przychodów dzięki prostemu, dwuczęściowemu modelowi biznesowemu, w którym każda z Twoich ofet "zasila" się wzajemnie.

Program MAŁY PRODUKT, to jedyne takie 10-tygodniowe doświadczenie coachingowe, które koncentruje się na PRZEJŚCIU z usługi, czy pracy stacjonarnej do MAŁEGO PRODUKTU online.

Wdrażając strategie , których uczymy w programie MAŁY PRODUKT, będziesz w stanie zwiększyć swoje dochody z usług, PODCZAS zwiększania dochodów z twojego MAŁEGO RPODUKTU, nie tracąc rytmu, ani nie wypalając się.To nie jest o pracowaniu więcej. To nie jest o pracowaniu ciężej.


Tu chodzi o optymalizację, automatyzację i dźwignię usług/ umiejętności, które już stworzyłeś, by przekroczyć próg dochodu "na godzinę", który jest nieuchronny dla każdego usługodawcy/ pracownika.


Wspólnie przekształcimy Twoje obecne umiejętności w produkt typu "jeden do wielu", abyś mógł dodać dodatkowe tysiące do swojej firmy, korzystając z naszego prostego modelu biznesowego.

NIE ROZPOCZĄŁEŚ BIZNESU, BY PRACOWAĆ CAŁY CZAS I SIĘ WYPALIĆ. CZAS ODZYSKAĆ WOLNOŚĆ.

Kliknij poniższy przycisk, aby dołaczyć do programu MAŁY PRODUKT

DOŁĄCZAM DO MAŁEGO PRODUKTU >>
Dni
Godzin
Minut
Sekund

"Dzięki poradom Justyny i Pawła zwiększyłem dochody w naszej firmie o 25% w miesiąc!"

Marek Zacharewicz - szkolapianina.pl

Jakub Jaśkiewicz - opensecurity.pl

"W ciągu miesiąca od zastosowania ich porad zarobiłem

1o tys. złotych"

Adam Kamizelich - gotoit.pl/

14 tys. zł po 3 tygodniach

Adam Kamizelich - gotoit.pl/

14 tys. zł po 30 dniach od wprowadzenia Małego Produktu

Adam Kamizelich - gotoit.pl/

14 tys. zł po 3 tygodniach

Dlatego PRZEDSTAWIAMY

10-tygodniowy

Program Szkoleniowy

MAŁY PRODUKT!


10 tygodniowe szkolenie grupowe, którego nie doświadczyłeś nigdy wcześniej.

Stwórz swój MAŁY PRODUKT online i wystrzel w górę swój potencjał dochodowy!

Sprzedaż twojego produktu online stanie się łatwa i mega skuteczna, a klienci będą jeszcze bardziej zadowoleni niż kiedykolwiek!

DOWIESZ SIĘ W PROGRAMIE:

✔️Jak przejść przez PROCES GENEROWANIA POMYSŁÓW oraz ich WALIDACJI, by Twój produkt był RZECZYWIŚCIE POTRZEBNY i SPRZEDAWAŁ SIĘ


✔️ Określisz swoje cele, by dokładnie wiedzieć, do czego dążysz w trakcie tworzenia swojego produktu i ukończyć go.


✔️ Jak Zestawić ze sobą idealną kaskadę twojego produktu, dla uzyskania maksymalnych zysków.


✔️ Jak opracować graficznie swój mały produkt, by mieć zasoby do stworzenia twojej oferty.


✔️ Nauczysz się, jak używać copywritingu, by twoja strona sprzedażowa konwertowała.


✔️ Jak zoptymalizować swoje maile, by zbudować swój autorytet u nowych kupujących i zachęcić do kupna kolejnych twoich droższych usług / produktów.


✔️ Dowiesz się, jak finansować swoje reklamy w mądry sposób.


✔️ Jak tworzyć swoje kampanie reklamowe, i teksty do nich, by przyciągały oczy ludzi, którzy scrollują i zachęcić ich do ZATRZYMANIA się na chwilę.


✔️ Jak stworzyć stronę sprzedażową na dostępnych prostych narzędziach, nawet jeśli nie robiłeś nigdy strony www.

10 - Tygodniowe Szkolenie

CO OTRZYMUJĄ STUDENCI MAŁY PRODUKT?

✔️ Nasz pełny 10 - tygodniowy program, krok po kroku, przeprowadzi Cię przez proces TWORZENIA I SPRZEDAŻY MAŁEGO PRODUKTU, zawierający lekcje wideo, w każdym module osobno.

✔️ Praca z MENTORAMI

Justyną i Pawłem, Twórcami Małych produktów

✔️ Comiesięczne Spotkania na żywo z Pawłem i Justyną (razem 3h) do końca 1 edycji.

✔️ Poznaj cały proces, z praktycznymi przykładami i pracami domowymi.

✔️ Dostęp do kursu 24/7 - kiedy chcesz i gdzie chcesz, uczysz się w SWOIM TEMPIE.

✔️ Dostęp do Prywatnej Społeczności Twórców Małego Produktu, tylko dla studentów szkolenia.

✔️ Otrzymasz dostęp do aktualizacji materiałów i nowych bonusów bez dodatkowych opłat.

✔️ Raz wykupiony program daje Ci dożywotni dostęp.

✔️ Otrzymasz inspiracje stron sprzedażowych, workbooki, które pomogą Ci w projektowaniu twojego Małego Produktu, kalkulator PRZEPŁYWU PIENIĘDZY oraz inne bonusy, które będą dodawane z czasem.

JESTEŚ NA DOBREJ DRODZE DO WOLNOŚCI Z MAŁYM PRODUKTEM, JEŚLI:

  • Masz już firmę usługową, lub jesteś pracownikiem firmy i jesteś gotowy na to, by uczynić ją bardziej spójną z twoimi wartościami, zanim uruchomisz swój MAŁY PRODUKT.
  • Chcesz prawidłowo ustawić swój model biznesowy, aby służył Ci przez wiele lat. Szukasz dochodu, który będzie skalowalny.
  • Jesteś gotowy na to, aby pojawić się w mediach społecznościowych, aby konsekwentnie promować swoją firmę.
  • Zobowiązujesz sie do przyjęcia 100% odpowiedzialności za swoje doświadczenia i nie obwiniasz nikogo za swoje wyniki. Pojawisz się, poprosisz o opinię i będziesz gotowy do rozwiązania problemu.

PODSUMOWUJĄC, CO OTRZYMASZ:

✔️ Nasz pełny 10 - tygodniowy program, krok po kroku, przeprowadzi Cię przez proces TWORZENIA I SPRZEDAŻY MAŁEGO PRODUKTU.


✔️ Comiesięczne Spotkania na żywo z Pawłem i Justyną (razem 3h)


✔️ Poznaj cały proces, z praktycznymi przykładami i pracami domowymi.


✔️ Dostęp do kursu 24/7 - kiedy chcesz i gdzie chcesz, uczysz się w SWOIM TEMPIE.


✔️ Dostęp do Prywatnej Społeczności Twórców Małego Produktu, tylko dla studentów szkolenia.


✔️ Otrzymasz dostęp do aktualizacji materiałów i nowych bonusów bez dodatkowych opłat.


✔️ Raz wykupiony program daje Ci dożywotni dostęp.


✔️Otrzymasz inspiracje i szablony gotowych stron sprzedażowych, workbooki, które pomogą Ci w projektowaniu twojego Małego Produktu, kalkulator PRZEPŁYWU PIENIĘDZY oraz inne bonusy, które będą dodawane z czasem.


DODATKOWO4 MEGA szkolenia BONUSOWE od naszych instruktorów:


✔️Krzysztof Bartnik (Właściciel Sales CRM i wydawnictwo IMKER) - Konfiguracja koszyka IMKER SALES CRM


✔️ Marcin Osman - Właściciel Wydawnictwa OSMPOWER - Krótka lekcja o skutecznej sprzedaży


✔️Mirek Burnejko - Właściciel akademia.pl - Jak stworzyć duży kurs?


✔️ Łukasz Dominikowski - Tworca Betimes- Tworzenie Ofert JednorazowychDla osób, które dołączą teraz, mamy przywilej niższej ceny na start oraz BONUSU w postaci natychmiastowego dostępu do KALKULATORA PRZEPŁYWU PIENIĘDZY, do śledzenia dziennego zarobku.

Zapisy otwarte do 14 stycznia 2022, do godz: 21:00

Wartość całego programu 6997 pln

Cena teraz: 997 pln (netto)

(1 226,00 zł z vat)

Dni
Godzin
Minut
Sekund

MASZ 2 OPCJE:

Możesz walczyć i spróbować rozwiązać to na własnej skórze... co kosztuje Cię tysiące złotych w postaci kosztu alternatywnego.


LUB...

Możesz dołączyć do nas do programu MAŁY PRODUKT i spędzić następne 3 miesiące na budowaniu zrównoważonego biznesu, który zarabia co miesiąc, bez względu na kliemat gospodarczy.

OPCJA # 2

JEŚLI WYBIERASZ OPCJĘ NR 2, GRATULUJEMY!

Następnym krokiem jest dołączenie poprzez przycisk poniżej:

OPCJA # 1

GWARANCJA SATYSFAKCJI

MIEJ EFEKTY LUB ZWRACAMY CI PIENIĄDZE


Przygotowaliśmy materiał tak, aby dały Ci 100% więcej wartości, niż oczekujesz.

Jesteśmy tak bardzo pewni jego skuteczności, że jeśli napiszesz w ciągu ROKU, pokażesz swoje odrobione prace domowe, wdrożysz je, będziesz uczestniczył w naszych liveach i okaże się, że nic nie zadziałało i nie możemy Ci więcej pomóc.

Napisz na adres: kontakt@bogatyfotograf.pl,a zwrócę Ci 100% Twojej wpłaty. Masz na to ROK od zakupu programu. Naszym celem jest danie Ci jak najwięcej wartości.

Poznaj swoich produktowych Mentorów

praktyków z "niemożliwymi" wynikami.

WSPÓŁPRACOWALI Z NAMI I MÓWILI O NAS

FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy to czego uczycie, zadziała u mnie?


Tak! Tak! Tak! Uczymy tutaj technik, strategii i procesów, które zadziałają zarówno w jednoosobowej działalności, jak i w firmach zatrudniających wiele osób. To uniwersalne techniki w najbardziej praktycznej formie po tej stronie Oceanu Atlantyckiego.


Kiedy rozpoczyna się program i jak długo trwa?


Program rozpoczyna się od razu po zakupie. Trwa 10 tygodni. Otrzymasz dostęp do nagrań video, materiałów, tajnej grupy i dodatkowych bonusów.


Jak długo mam dostęp do tego programu?


Otrzymujesz dożywotni (a raczej tak długo, jak nasza platforma będzie istnieć) dostęp do tego programu. Program będzie aktualizowany, a Ty będziesz mieć ciągle dostęp do nowych wersji.


Jak dołączyć do grupy wsparcia i pomocy?


Wszystkiego dowiesz się już w pierwszym tygodniu programu.


Czego potrzebuję, aby wynieść z programu jak najwięcej?


Idealnie jest posiadanie własnej firmy / usługi. Da Ci to możliwość wdrożenia w praktyce strategii i taktyk, o których mowa jest w programie. Jeśli jednak dopiero zaczynasz, jest to dla Ciebie idealny program, bo przed zaczęciem biznesu, potrzebna ci będzie wiedza, jak zacząć od zera w internecie.


Ile pieniędzy potrzebuję na aplikacje i inne narzędzia?

Nie dużo. Większość aplikacji, które będziemy używać są dostępne w wersji darmowej. Aplikacje w wersji płatnej będą dla Ciebie wyborem.


Jak dołączyć do spotkań online?

O wszystkim dowiesz się w naszej społeczności - TWÓRCÓW MAŁYCH PRODUKTÓW po dołączeniu do programu.


Co jeśli nie jestem zadowolony z programu?


MIEJ EFEKTY LUB ZWRACAMY CI PIENIĄDZE Przygotowaliśmy materiał tak, aby dały Ci 100% więcej wartości, niż oczekujesz. Jesteśmy tak bardzo pewni jego skuteczności, że jeśli napiszesz w ciągu ROKU, pokażesz swoje odrobione prace domowe, wdrożysz je, będziesz uczestniczył w naszych liveach i okaże się, że nic nie zadziałało i nie możemy Ci więcej pomóc. Napisz na adres: kontakt@bogatyfotograf.pl, a zwrócę Ci 100% Twojej wpłaty. Masz na to ROK od zakupu programu. Naszym celem jest danie Ci jak najwięcej wartości. Jeśli jednak od początku myślisz nad zwrotem - NIE DOŁĄCZAJ. Lubimy pracować tylko z ludźmi, którzy chcą DZIAŁAĆ.


Czy dostanę cały kurs od razu?


NIE. Program trwa 10 tygodni (to ponad 2 miesiące). Po dołączeniu do programu, otrzymujesz poszczególne moduły, tydzień po tygodniu. Wszystkie bonusy oraz dodatki będą dodawane w trakcie trwania kursu. Będziesz o nich powiadomiony na prywatnej grupie na facebooku.


Czy otrzymam FAKTURĘ VAT na Program?


Tak, automatycznie po wpisaniu danych i po zakupie programu, otrzymasz Piękną FV na adres email, który podasz. Faktura przyjdzie sama na podany przez Ciebie adres email.

Podziel się, jeżeli chcesz!

Jeśli to wszystko wydaje Ci się warte uwagi, to może... przyda się również Twoim znajomym? Podziel się tą stroną z innymi.

DOŁĄCZAM DO MAŁEGO PRODUKTU >>

Pamiętaj, podejmując działanie, dajesz sobie szansę na nowe, lepsze życie... BEZ RYZYKA!

Dni
Godzin
Minut
Sekund