Fotografia wizerunkowa

– Fotografia Wizerunkowa / Biznesowa

– Fotografia Korporacyjna

Dla kogo?

– CEO , dyrektorów, kierowników, osób zarządzających

– Pracowników firm

– Właścicieli mniejszych przedsiębiorstw

– Autorów książek, bloggerów, youtuberów

– Osób publicznych

– Osób zmieniających pracę

Po co ?

– Na stronę internetową (wizytówka, przedstawienie pracowników)

– Na facebooka, linkedin, goldenline, instagram (marka osobista)

– Na okładkę książki , produktu ect

– Do skutecznego CV

– Do wykreowania cię na godnego zaufania profesjonalistę

 

Co to jest Fotografia Wizerunkowa?

Fotografia wizerunkowa jest dla mnie czymś, co powoduje, że przy pomocy zdjęcia wywołujemy pożądane przez Nas emocje u osób oglądających Nas na fotografii. To dla mnie świadomy wpływ na odbiór Nas samych.

W trakcie mojej pracy tworzę portret, z odpowiednią energią i mową ciała. Wyczuwam osobę pozującą i kieruję nią tak, by złapać ułamek sekundy. Ten jedyny moment w którym zatrzymuję tą wyjątkową emocje.

Na fotografię wizerunkową składa się wiele elementów. Jest to zarówno oświetlenie jak i stylizacja.

Najważniejsza jednak jest droga, którą osoba przemierza wraz ze mną i stan w którym wspólnie ze mną się zagłębia, by znaleźć siebie i wyglądać w sposób jaki określimy przed rozpoczęciem, ustalając pożądany wizerunek.

Fotografia Wizerunkowa jest dla mnie procesem.

W pierwszym kroku omawiamy dokładnie, co Chcesz osiągnąć, do kogo masz zamiar trafić i jak to zamierzasz zrobić. Moim zadaniem jest odnalezienie i pokazanie tego na fotografii.

Podczas sesji, pracuję wraz z Tobą nad Twoim STANEM…Twoją energią, nastrojem i odczuciami, by dokładnie w idealnym momencie wcisnąć migawkę.

Oczywiście najważniejszy jest efekt końcowy, czyli fotografia, która wywołuje reakcję i nie pozwala być obojętnym na pierwszy kontakt.

To te emocję zatrzymane w Twojej mimice i postawie ciała powodują, iż inni postrzegają Cię jako godnego zaufania, profesjonalnego, charyzmatycznego i odpowiedniego człowieka do współpracy.

To właśnie dzięki wspólnej pracy i wzajemnemu zaufaniu w trakcie procesu tworzenia fotografii ludzie zechcą nawiązać z Tobą znajomości prywatne jak i Biznesowe.

Liczy się pierwsze wrażenie i wyróżnienie z tłumu. Przede wszystkim w wirtualnym świecie oceniamy ludzi na podstawie wyglądu, a dobre emocję otwierają przed Nami drzwi do kolejnego etapu w którym poczujesz się znacznie pewniej, niż przed budową Własnego wizerunku.

Przykro mi, że czasem czyjaś dobrze wykonana technicznie fotografia nie wywołuje zamierzonego celu. Brakuję jej emocji, na które tak wyraźnie reagujemy, Jest ono ładne, lecz puste i bez przekazu.

To trochę jak z aktorem na scenie: gdy widz nie czuje emocji to wie, że jest to sztuczne i pełne fałszu. W fotografii można „odczuć” dyskomfort, stres przed aparatem, zły nastrój osoby ze zdjęcia…Człowiek instynktownie odbiera twoją emocję – Tak już jesteśmy stworzeni. Musimy przyznać, że w Biznesie jak i życiu prywatnym, jeśli zrobimy złe pierwsze wrażenie, trudniej je później odwrócić.

Dlatego tak ważne jest byś wybierał mądrze.

Nieistotne KTO i JAK wykona fotografię. Tylko czy jest gotów ruszyć w drogę wraz z Tobą by odkryć w Tobie to co unikalne dla świata.

Oczywiście możesz pójść na kiepską sztukę i zapomnieć, lub przeżyć emocję i zatrzymać się na chwilę. Przemyśleć i zapamiętać na dłużej.

Ja wybieram coś więcej, a Ty ?

Loading...