Rodzina & bliscy

– Fotografia Ciążowa

– Fotografia Noworodkowa

– Fotografia Rodzinna

– Fotografia Wielopokoleniowa

– Fotografia Dziecięca

– Portret Małżeński 

Masz pytanie?  Napisz do mnie

_

Doskonale wiem, że chwile uchwycone w rodzinnej relacji i w chwilach codziennej rzeczywistości są najpiękniejszą pamiątką jaką możemy sobie wyobrazić. Uchwycone i zatrzymane chwile podczas pierwszego malowania Naszych dzieci, wspólne uśmiechy w gronie przyjaciół, zatrzymanie bliskich w kadrze, tych których z nami już nie ma. Dlaczego są to piękne zdjęcia mimo braku techniki, światła czy kadrowania? Bo ważne są emocje na nich uchwycone – po prostu.

Fotografia którą wykonuję ma być przeniesieniem się w czasie, gdy w salonach Naszych Babć, Wujków i Ciotek wisiały pięknie wykonane przez artystę malarza lub fotografa portrety i monidła. Fotografia z bliskimi i rodziną ma pokazać uczucia, emocję i być Tą najważniejszą wizytówką w Naszym domu ukazującą prawdziwą relację Ojca z Synem, Matki z Córką czy babci i dziadka  z Wnukami. Wiem, że praca ze mną wyzwala Te prawdziwe czasem skrywane i znane tylko dla tej bliskiej osoby relacje i ukazuję je w tej jednej chwili, subtelnym ujęciu by pokazać jaka więź łączy Ciebie i Twoich bliskich.

Wszystko to w przy doborze światła i kompozycji tworzy formę podobną z obrazem namalowanym pędzlem artysty… Doskonale wiemy, że gdy przemija czas, obraz zostaje z Nami na zawsze wraz z tą zatrzymaną chwilą i tymi emocjami i prawdziwą miłością. Nawet gdy zabraknie Bliskich z portretu.

Loading...