Opinie

Co przeżyli moi klienci?

Z racji zawodu jaki wykonuję, wielokrotnie miałem przyjemność pracować z ludźmi po drugiej stronie obiektywu. Rzadko jednak mogłem szczerze powiedzieć, że jestem w 100% zadowolony z ich pracy. Aż do chwili kiedy do moich rąk trafiły zdjęcia od Justyny. Efekt końcowy, który otrzymałem, przerósł moje oczekiwania i dopełnił doskonałej atmosfery podczas sesji. Justyna to profesjonalistka w każdym calu, to prawdziwy wulkan pomysłów, nie pozwala sobie ani na moment wytchnienia kiedy tworzy. Tworzy, bo to, co powstaje w połączeniu talentu z dobrym warsztatem ciężko nazwać rzemiosłem, jest to po prostu sztuka. Potrafi pracować nawet z tak nieprzystosowanymi ludźmi jak ja, a to niewątpliwie duży plus. Z każdego wyciągnie piękno, nawet tak jak w moim przypadku głęboko ukryte 🙂 Superlatyw mógłbym wymieniać jeszcze cały szereg, ale po prostu proponuję doświadczyć w praktyce.
Oskar Minge
Brand Manager firmy Eva Minge
Wystarczy obejrzeć Twoje fotografie! Każdy, kto ma w sobie choć trochę poczucia estetyki sam zauważy, że warto podjąć z Tobą współpracę. Na sesji zdjęciowej czułam się świetnie w miłej atmosferze i spontaniczności upływał czas. Efekty piorunujące! Dziękuję Ci za tak owocną współpracę! Polecam całym sercem – pełen profesjonalizm!
Monika Gibas
Specjalista ds. przetargów
Współpracuję z Justyną już od 3 lat i jestem pod wrażeniem tego, jak szybko nawiązuje kontakt i jaką atmosferę potrafi wytworzyć na planie zdjęciowym. To niesamowicie rzutuje na wyniki wspólnej pracy oczywiście ❤ z czystym sumieniem polecam każdemu sesję wizerunkową! Mam nadzieję, że przed nami jeszcze niejeden wspólny projekt.
Ola Dykta
Blogerka, nauczycielka języków obcych
Genialna artystka z cudownym podejściem do klienta, niesamowitymi pomysłami i wielką pasją do tego, co robi. Będąc w studio czułem się niesamowicie komfortowo, a sesja przebiegała w cudownej atmosferze. Każdemu z ręką na sercu i czystym sumieniem polecam Justynę ❤!
Kacper Bąkiewicz
Trener personalny
Justyna jest ciepłą i miłą osobą. Przebywanie w jej towarzystwie sprawia, ze człowiek czuje się, jakby był najważniejszy na świecie. Jako fotograf Justyna potrafi dostrzec to, czego sami w sobie nie widzimy, albo nie wierzymy ze możemy dane cechy posiadać. Wprawnym okiem zza aparatu, Justyna wydobywa z człowieka wszystko, co najpiękniejsze, siegając niemal samej duszy... Gorąco polecam współpracę z tą uroczą osóbką.
Paulina Wysoczańska
Właścicielka firmy eventowo-gastronomicznej
Nazywam się Jan Tomiak i urodziłem się w 1970 roku. Znawcy wina wiedzą, jak wspaniały był to rocznik. Pochodzę z Polski, ale mieszkam w Zurychu - Szwajcarii. Szukając osoby, która pomoże mi stworzyć odpowiedni wizerunek i będzie mnie prowadziła przez ten proces. Trafiłem na wiele osób i firm, jednak Ci ludzie i firmy nie słuchali mnie i nie próbowali rozwiązać moich problemów, ale tylko sprzedać mi swą usługę i produkt. Gdy poznałem Justynę Bień nigdy nie odczułem, że chce mi coś sprzedać. Pokazała mi, jak rozwiązać moje problemy. Do tego z jednorazowej usługi stała się długoletnia współpraca. Dzięki niej wiem więcej o dress code, zachowaniu na planie oraz zasad wizerunkowych w fotografii. Z prac, które dla mnie wykonała, jestem bardzo zadowolony i polecam Justynę każdemu, kto szuka dobrego fotografa wizerunkowego, doradcę i coacha.
Jan Tomiak
Mówca i trener personalny, autor książek
Dzięki Justynie świat staje się piękniejszy! Jej ponad przeciętna zdolność uchwycenia w zdjęciu wszystkiego co w nas najlepsze i najcudowniejsze powoduje że wracasz do niej jak po lek na lepsze samopoczucie. Z całego serca Polecam, niesamowita kobieta i fotograf w jednym!
Eryka Żygadło
Przedsiębiorca
Loading...